info@ozelturizm.com.tr
+90 212 534 97 55

Acarlar Longozu Maşukiye

Detaylar

Yeşil ile suyun dansını görmek için doğaya yelken açtık. Hiç su basar ormanı (Longoz) gördünüz mü? Karadeniz’in sessiz cenneti Karasu, sakin, kendi halinde bir ilçeyken, sınırları içinde bulunan doğa güzelliklerinin keşfi ile doğaseverlerin tercihleri arasına girmiştir. Biz bu güzelliklerden Acarlar gölü olarak da bilinen 1998 yılında doğal sit alanı olarak ilan edilen dünyanın ilk 4 longozu içinde, Türkiye’nin ise 2. büyük Longozu(su basar ormanı) olan ACARLAR LONGOZU..

TUR PROGRAMI:
· Aşağıda yazılı yer ve güzergâhlardan misafirlerimizi alarak İstanbul’dan ayrılıyor, Acarlar Longozu’na doğru yola çıkıyoruz.
· Yaklaşık iki-iki buçuk saatlik bir yolculuğun ardından doğa harikası Acarlar Longozuna varıyoruz.
· Göl üzerindeki restaurantımızda 17 çeşit zengin sabah kahvaltımızı(zeytin, peynir çeşitleri, salam, sosis, sigara böreği, reçel, bal, tereyağı, yumurta vs.) alıyoruz.
· Kahvaltı sonrası verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz tekne turu(ekstra)yapabilir, sahanın kendine has flora yapısını fotoğraflayabilir, yürüyüş yapmak isteyenlerle yürüyüp, doğayı keşfetmenin tadına varabiliriz.
· Keyifle geçen güzel saatlerin ardından, yönümüzü Maşukiye’ye çeviriyoruz.
· Yaklaşık bir, bir buçuk saatlik bir yolculuğun ardından varacağımız Maşukiye’ye varıyoruz.
· Kuzu yayla’ya çıkarken sizlere, doğanın verdiği huzurla, seçimini sizin yapacağınız restaurantlarda yemeklerimizi almak üzere, serbest zaman vereceğiz.
· Yeşilin tadını çıkarıp, arzu eden misafirlerimizle doğa yürüyüşümüzü yaparken yol üzerinde göreceğimiz, yöreye özgü ürünlerin satıldığı tezgahlara uğrayıp alışveriş yapma imkanı bulacağız.
· Birlikte huzur ve keyif dolu bir günü tamamlayıp, akşamüzeri aracımızın bulunduğu noktada buluşup, İstanbul’a dönmek üzere yola çıkıyoruz.
· Siz misafirlerimizi, aldığımız noktalara bırakarak bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Not: Turlarımız esnasında acentamız, zorunlu nedenlerden dolayı (hava ve yol koşulları vb.) programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paylaş :
ÖZEL TURİZM SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

1991 yılında İstanbul Taksim’de sektöre giren firmamız, 2005 yılından itibaren Özel Turizm Seyahat Acentası adı ile İstanbul Fatih’te faaliyetlerine devam etmektedir. Hizmetlerimiz arasında Hac ve Umre başta olmak üzere yurt içi – yurt dışı kültür turları, bilet – vize, yurt içi – yurt dışı eğitim programları, alternatif tatil programları ve otel rezervasyon işlemleri bulunmaktadır.

Devamı

E-Bülten

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen kayıt olunuz...

Bize Ulaşın
  • Adres: Fevzipaşa Cad. NO:112/2 Fatih/İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 534 97 55
  • E-posta: info@ozelturizm.com.tr

ÖZEL TURİZM SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
ÖZEL TURİZM SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.